Циклодинон® - німецький рослинний препарат для лікування
порушень менструального циклу
Природа создала Вас женщиной -
природа поможет оставаться ею
в любой период Вашей жизни!
Позиція компанії Біонорика СЕ стосовно ситуації в Україні

Циклодинон ® – переваги

Негормональний препарат

Прийом рослинного негормонального препарату Циклодинон не провокує проблеми із зайвою вагою, висипом і т. д. Працює м'яко і безпечно без побічних явищ.

Німецька якість

У всьому світі «німецька якість» означає бездоганність у всьому. І Циклодинон – пряме йому підтвердження. Препарат з Німеччини відповідає найвищим стандартам ефективності та безпеки. Компанія Біонорика СЄ виготовляє лікарські препарати вже 80 років. Циклодинон рекомендують гінекологи до прийому при розладах циклу в 26 країнах світу.

Зручний режим прийому

Щоб вилікувати порушення циклу, не потрібно приймати ліки за складною схемою. Достатньо один раз на день випити таблетку або краплі Циклодинону – і більше не думати про це протягом дня.

Декілька форм випуску

Дві форми випуску – краплі та таблетки однаково ефективні та дають позитивний результат. Вибирайте, яка форма вам ближча.

Більш ніж переконливо для прийняття рішення, правда?

Спробуйте схему «дієта – фізична активність – Циклодинон®» і завжди залишайтеся справжньою Жінкою! Циклодинон®: гарний настрій кожного дня!

liki24
liki24.com
tabletki.ua
tabletki.ua

Що таке Циклодинон® і для чого він використовується?

В ідеалі менструальний цикл має нагадувати добре налагоджений часовий механізм. Насправді не всі жінки можуть похвалитися тим, що менструації у них відбуваються через рівні проміжки часу, мають однакову тривалість. Нестабільність менструального циклу – поширена проблема, впоратися з якою допомагає рослинний препарат Циклодинон. Також він дозволяє звести до мінімуму неприємні симптоми, від яких найчастіше страждають жінки та дівчата при наближенні чергової менструації.

Більше про порушення менструального циклу ви можете почитати у нашому блозі.

Чому вибирають Циклодинон®

Для корекції порушень менструального циклу іноді рекомендують синтетичні гормони, до яких багато жінок ставляться з упередженням, побоюючись (і небезпідставно) побічних ефектів. Циклодинон® – рослинний негормональний лікарський препарат із Німеччини, ефективність якого доведена:

Про препарат Циклодинон® відгуки позитивні, пацієнтки зазначають, що він добре переноситься та дає ефект. Висока ефективність сухого екстракту BNO 1095 також підтверджена в ході клінічних випробувань. BNO 1095 – стандартизований сухий екстракт прутняка з високим вмістом ключових біологічно активних речовин, що досягається завдяки концепції фітонірингу. Одна з основних складових цієї концепції – культивування лікарських рослин, стандартизованих за якістю. Також фітоніринг передбачає ретельний контроль умов їх вирощування, збору, зберігання, транспортування. Екстракція активних речовин здійснюється із застосуванням унікального обладнання та прогресивних технологій, які забезпечують їхню високу концентрацію в BNO 1095.

Склад препарату

Основа препарату Циклодинон – екстракт плодів прутняка. Набір допоміжних інгредієнтів залежить від форми випуску. У таблетках це повідон, діоксид кремнію, крохмаль, лактоза, целюлоза та інші наповнювачі. У краплях – повідон, замінники цукру (сорбіт, сахарин), ароматизатор м'ятний, емульгатор полісорбат, 19% етиловий спирт, вода.

Прутняк звичайний використовується в гінекології з давнини, ще Гіппократ рекомендував його при ускладненнях після пологів. Плоди прутняка багаті на флавоноїд кастицин, ефірні олії, органічні кислоти та інші біологічно активні речовини, у тому числі фітогормони. Це речовини рослинного походження, які за дією подібні до гормонів людського організму.

Екстракт прутняку:

Показання для застосування Циклодинону

Основне показання до застосування рослинного лікарського засобу Циклодинон – порушення менструального циклу. З багатьох причин особливо виділяють підвищений рівень пролактину. Гіперсекреція гормону виникає через хронічні стреси, в результаті, місячні стають проблемними. Стійке підвищення пролактину називають гіперпролактинемією.

Основні симптоми порушення менструального циклу:

Механізм дії негормонального препарату Циклодинон® полягає в:

Цикл нормалізується: зменшується інтенсивність болю, місячні приходять регулярно, перепади настрою минають.

Як приймати Циклодинон®

У доданій до препарату Циклодинон®інструкції містяться рекомендації щодо дозування, періодичності, тривалості прийому. Їх слід дотримуватися, якщо лікар не рекомендував іншу схему прийому. Як таблетки, так і краплі рекомендується приймати щодня протягом 3 місяців. Разова доза – 1 таблетка чи 40 крапель. Таблетки ковтають повністю, запивають водою, краплі теж бажано приймати з достатньою кількістю рідини. Зазвичай 3-х місяців достатньо для досягнення стійкого ефекту, якщо до кінця курсу симптоми ПМС, мастодинії не зникнуть, необхідна консультація лікаря.

Циклодинон ®допоможе стабілізувати цикл

Щоб позбутися неприємних проявів передменструального синдрому, дискомфортних відчуттів у молочних залозах, стабілізувати нерегулярний менструальний цикл, необов'язково вдаватися до гормональної терапії. Вирішити ці проблеми з мінімальним ризиком побічних ефектів допоможе німецький лікарський препарат Циклодинон®.