Циклодинон® - німецький рослинний препарат для лікування
порушень менструального циклу

Циклодинон® краплі

Циклодинон® у краплях – це водно-спиртовий розчин екстракту прутняка з добавкою допоміжних речовин, у тому числі для надання препарату приємного смаку та запаху. Циклодинон® краплі відрізняються від таблетованої форми вищою концентрацією активної речовини, звідси швидший і більш виражений ефект. Тому пацієнткам із вираженими проблемами фахівці часто призначають саме цю форму. Також Циклодинон® у краплях підходить жінкам з непереносимістю лактози, яким протипоказані таблетки.

Показання та протипоказання

Показаннями до застосування препарату Циклодинон® у краплях є порушення менструального циклу, причиною яких є підвищений рівень пролактину. Один з основних факторів, що провокує підвищення концентрації цього гормону, – хронічний стрес, від якого страждає більшість сучасних жінок. До симптомів порушень менструального циклу відносяться:

  • болі в нижній частині живота та попереку в період менструацій;
  • припухлість молочних залоз, часто у поєднанні з болючістю, асоційовані з передменструальним синдромом;
  • перепади настрою, головний біль, набряклість, нудота та інші неприємні прояви.

Активні компоненти препарату за своєю дією схожі на допамін — медіатор нервової системи, який стримує надлишкове вироблення пролактину. Саме його виснаження під дією стресу та інших шкідливих факторів призводить до надлишку пролактину та порушення співвідношення інших статевих гормонів. Циклодинон® м’яко коригує співвідношення пролактину, естрадіолу та прогестерону, а розлади циклу та болючість менструацій здебільшого пов’язані з дисбалансом цих гормонів.

Як приймати Циклодинон® у краплях

Інструкція, що додається до препарату Циклодинон® у краплях, містить рекомендації щодо прийому, якими потрібно керуватися, якщо лікар не порадить іншого. Стандартні рекомендації:

  • разова доза – 40 крапель;
  • частота прийому – 1 раз в день, щоденно;
  • мінімальна тривалість курсу – 3 місяці;
  • спосіб застосування – запивати достатнім обсягом води.

Циклодинон® у краплях діє поступово, остаточна стабілізація циклу зазвичай досягається до завершення курсу. Якщо покращення відзначається раніше, курс слід продовжувати ще кілька тижнів. При розвитку побічних ефектів та загостренні симптомів необхідна консультація лікаря, причому в першому випадку слід відразу припинити прийом, у другому відміна препарату можлива лише за рекомендацією фахівця.

liki24
liki24.com
tabletki.ua
tabletki.ua