Циклодинон® - німецький рослинний препарат для лікування
порушень менструального циклу

Циклодинон® таблетки

При розладах менструального циклу гінекологи часто призначають Циклодинон® у таблетках, негормональний рослинний лікарський препарат. Він відрізняється високою концентрацією ключових біологічно активних речовин лікарської рослини, яка коригує гормональний фон, зокрема, пригнічує надлишкове вироблення пролактину. В результаті нормалізується баланс таких жіночих статевих гормонів як естрадіол та прогестерон.

Показання та протипоказання

Циклодинон® таблетки показані при нестабільному менструальному циклі та станах, спричинених підвищеною концентрацією гормону пролактину.

Зараз ми живемо в умовах частих стресів, а кожна стресова ситуація підвищує рівень пролактину та веде до порушень менструального циклу, які проявляються:

  • нестабільністю місячних, скороченням чи збільшенням інтервалів між ними;
  • болючими менструаціями;
  • надмірною дратівливістю, емоційною нестабільністю;
  • комплексом неприємних симптомів у період менструацій (головний біль, нудота, блювання, відсутність апетиту, загальна
  • слабкість).

Циклодинон ® у таблетках допомагає стабілізувати цикл, усунути психоемоційні, вегетосудинні та інші прояви його порушень.

Як приймати Циклодинон® у таблетках

Вкладена в упаковку препарату Циклодинон® таблетки інструкція містить інформацію про показання та протипоказання, схему лікування. Таблетки необхідно приймати по одній щоденно протягом 3 місяців. Таблетки в оболонці ковтають, не розжовуючи, запивають водою. При появі побічних ефектів прийом ліків слід припинити і звернутися до лікаря. Консультація фахівця також потрібна за відсутності ефекту після тримісячного курсу лікування.

liki24
liki24.com
tabletki.ua
tabletki.ua