Циклодинон® - німецький рослинний препарат для лікування
порушень менструального циклу

Циклодинон®при розладах менструального циклу. Відгуки пацієнток

Занадто довгі паузи між менструацією, мізерні чи рясні виділення, нестерпні болі, перепади настрою приносять дискомфорт представницям прекрасної статі. Багато жінок стикаються з проблемою менструального циклу, але ігнорують або маскують її анальгетиками, не наважуючись проконсультуватися з лікарем. Але є безпечний спосіб подолати порушення менструального циклу: про препарат німецької компанії Біонорика СЕ Циклодинон® відгуки залишають пацієнтки різного віку. Натуральний негормональний препарат на рослинній основі пройшов клінічні випробування та довів здатність коригувати порушення менструального циклу у плацебо-контрольованих дослідженнях, які є золотим стандартом досліджень.

Принцип дії препарату Циклодинон ®

Однією з основних причин, що провокує збої в жіночому організмі, прийнято вважати стрес. Він стимулює різке підвищення рівня гормону пролактину, відповідального за регулярність менструації. Внаслідок розвитку гіперпролактинемії з’являються симптоми, що прямо вказують на розлади циклу:

  • підвищена стомлюваність;
  • поганий настрій без причини;
  • різка зміна маси тіла;
  • болі внизу живота, що віддають у поперек.

Лікарський рослинний препарат Циклодинон® м’яко коригує дискомфорт та нормалізує рівень пролактину. У складі препарату – екстракт плодів прутняка звичайного (вітексу священного). Ця рослина відома з давніх-давен здатністю м’яко регулювати рівень жіночих статевих гормонів. Вітекс священний входить до складу багатьох препаратів, але не всі вони однаково ефективні. Компанія Біонорика СЕ використовує принцип фітонірингу, який дозволяє зберегти максимум корисних властивостей рослини:

  • використовує екологічну рослинну сировину з високою концентрацією цілющих компонентів;
  • передбачає правильне збирання врожаю, зберігання прутняка звичайного, а також його перевезення.

Крім того, фахівці компанії розробили методи підтримки високої концентрації біологічних компонентів у сухому екстракті прутняку BNO 1095, що допомагає усунути патологічні симптоми, пов’язані з порушеннями циклу. Про препарат Циклодинон® відгуки пацієнтів багато в чому схожі: жінки відзначають загальне поліпшення стану після перших двох-трьох тижнів прийому. При цьому і лікарі, і самі пацієнтки, які пройшли курс, не рекомендують переривати лікування.

Циклодинон®: відгуки пацієнтів

Нерегулярний цикл, коливання настрою, болі успішно лікуються німецьким рослинним препаратом Циклодинон® – відгуки пацієнток із різними проблемами підтверджують його ефективність та безпеку.

Ельвіра Б., 30 років:

«Кілька років тому за призначенням свого гінеколога розпочала прийом препарату Циклодинон краплі. Існували проблеми з нерегулярним циклом на тлі сильних переживань. Майже відразу на початку лікування, приблизно тижнів за три, стала почуватися об’єктивно краще. До кінця першого місяця прийшла менструація, якої раніше не було майже три місяці. Це було просто неймовірно, але лікування я не покинула, хоча спокуса була. У результаті один курс відрегулював цикл до 32 днів. Тепер щороку повторюю лікування щонайменше один раз тривалістю 3 місяці. Поки що все регулярно, збоїв не було. Тішить, що обійшлася без гормонів.

Марина С. 23 роки:

«Я студентка – заочниця, приїжджаю лише на сесії до інституту. Місячні під час сесії для мене стали справжньою проблемою – дуже болючі, рясні зі спазмами, аж до непритомності. Коли в один з приїздів я ледь змогла дістатися на іспит через біль, мама наполягла на консультації у гінеколога. Після діагностики мені призначили Циклодинон таблетки. Результат виявився добрим. Пролікувалась 3 місяці – майже пішла болючість внизу живота, перестали набухати груди. Та й виділення стали не такими інтенсивними. За півроку пропила ще один курс – для впевненості, вже без призначення. З того часу вже два роки з жахом не чекаю на менструацію, переношу її нормально.»

Світлана П., 37 років:

часом особливо гостро протікає ПМС – болять груди, ниє низ живота, постійні перепади настрою. Лікар порекомендувала пропити Циклодинон® курсом. Почитала відгуки про препарат і зважилася купити. Якщо чесно, вже наступне наближення місячних я практично не відчула – біль внизу живота вщух, а настрій стабілізувався. Гормони не здавала, але лікар без аналізів був правий.»

Не терпіть біль та дискомфорт – для боротьби з ними є ефективні, безпечні та натуральні лікарські засоби, такі як Циклодинон® німецької компанії Біонорика СЕ. Але навіть такий безпечний рослинний препарат краще приймати після консультації з лікарем. Індивідуальна непереносимість – хоч і не часте явище, але цілком допустиме.

liki24
liki24.com
tabletki.ua
tabletki.ua