Циклодинон® - німецький рослинний препарат для лікування
порушень менструального циклу

Календар місячних онлайн

Жіночий календар місячних дозволяє контролювати настання менструації та овуляції; планувати вагітність Ми пропонуємо розрахувати дні місячних та овуляцію онлайн: точно та швидко.

Розрахувати овуляцію

Перший день останньої менструації

Тривалість вашого циклу

Що таке менструальний цикл та як його розрахувати

Менструальний цикл – це щомісячні зміни у жіночому організмі, підготовка до можливого зачаття. Регулюється жіночими статевими гормонами – естрогенами, прогестероном.

Відлік циклу ведуть із першого дня місячних. Коли кров’яні виділення закінчуються, настає перша фаза – фолікулярна. Естрогени сприяють дозріванню яйцеклітини в яєчнику та потовщенню ендометрію.

Приблизно на 14-15 день циклу (середина 31 денного циклу) яйцеклітина виходить із яєчника, цей процес називається овуляція. У цей період жінка з великою ймовірністю може завагітніти. Щоб точно розрахувати день овуляції, скористайтесь місячним календарем онлайн.

Якщо запліднення не відбулося, настає друга фаза менструального циклу – лютеїнова. Вона продовжується близько двох тижнів (15-31 день циклу), після чого починаються місячні.

Норма менструального циклу

Менструальний цикл триває від 21 до 45 днів (загалом 28-31 день). Тривалість менструації – від 3 до 7 днів. Цикл має бути регулярним; місячним повинні передувати фолікулярна та лютеїнова фази, а також овуляція. Відстежити зміну фаз і розрахувати овуляцію онлайн можна в два кліки за допомогою календаря менструації.

Що вважається відхиленням

Насторожитися слід, якщо:

  • затримка більш ніж 10 днів;
  • місячні почалися на тиждень-два раніше;
  • надто сильні болі напередодні;
  • є кров’яні виділення між менструаціями (крім виділень у період овуляції)

Часті питання

Як розрахувати місячні онлайн?

Для того, щоб розрахувати місячні онлайн потрібно вказати перший і останній день менструації і тривалість циклу.

Що вважається нормою менструального циклу?

У нормі менструальний цикл триває від 21 до 45 днів (загалом 28-31 день). Тривалість менструації – від 3 до 7 днів.